Cinsel ilişki yaşadım .Ama içine boşalma olmadı affedersiniz üstüne oldu tedirgin oldum .ertesi gün hapı içtim ama 34 35 saat sonra,etkisi olur mu.

21 de doğurganlık yüksekti ve ben ilişki yaşadım .Ama içine boşalma olmadı affedersiniz üstüne oldu .tedirgin oldum .ertesi gün hapı içtim ama 34 35 saat sonra,etkisi olur mu. Ayrıca 10 la 13 arası adet olmam gerekiyo eğer hasta olursam idrar yada kan testi yapmama gerek var mı ?lütfen yardımcı olun ?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, belirtiğiniz şekilde yani içe boşalmadan bir ilişkide hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.Ayrıca aslında çok gerekmediği halde tedbiren de olsa ertesi gün hapı almışsınız. Hapı da uygun zamanda almışsınız.Bu durumda hamilelik olasılığından pek bahsedemeyiz.Ancak yine de beklenen adet tarihinizde en az 10 günlük bir gecikme olursa tedbiren de olsa idrarda gebelik testi yaptırabilirsiniz.

S**** :

İlişkiden 5 gün sonra adet olfum hamile olma olasılığım var mı

Cevap:

Merhaba, sorularınızı lütfen aşağıdaki linki kullanarak sorunuz.Bu alandan soru sorulmamakta ancak yorum yapılabilmektedir.
https://www.tahlil.com/soru-sor
Teşekkür ederiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

D************ :

Çok teşekkür ederim .. afet fecikmesinde rczanede bulunan testlerle net sonuç alabilirmiyim peki !

Cevap:

Tabii ki, mutlaka bilgi verecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.