Cinsel ilişkiden sonra bebek isteyen çiftlerin kadının beline yastik koyup bi süre sırt ustu yatması ilişkiden sonra bi kac saat hareketsiz kalması duş için bi kac saat ertelemesi ne derece önemlidir?

Merhaba cinsel ilişkiden sonra bebek isteyen çiftlerin kadının beline yastik koyup bi süre sırt ustu yatması ilişkiden sonra bi kac saat hareketsiz kalması duş için bi kac saat ertelemesi ne derece önemli ve bu tur seyler tibben dogrumu

Tahlil.com Cevabı : En azından tıbben bir sakıncasının olmadığını söyleyebiliriz.Bu şekilde pozisyon alarak döllenmenin kolaylaştığı genel bir kanıdır.Uygulanmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır.