Cinsel ilişkiden sonra vajinadan spremlerin geri akması hamilelige engel midir?

Merhaba her ilişkiden sonra vajinadan spremlerin geri akması hamilelige engel midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durum direkt olarak hamileliğie engel değildir. İlişki sonrası erkeğin boşalmasını takiben vajinada kalan ve yumurta ile birleşme potansiyeli olan bir çok sperm hücresi bulunmaktadır.