. Çok düzenli adet görürüm bu ay adetim olması gerekenden uzun sürdü normalde 5.6 günlerde biterdi.İlk defa ağrıların için coraspirin içtim ama böyle hala sulu pembe şekilde lekelenme tarzında devam ediyor.

Hocam merhabalarr. Çok düzenli adet görürüm bu ay adetim olması gerekenden uzun sürdü normalde 5.6 günlerde biterdi.İlk defa ağrıların için coraspirin içtim ama böyle hala sulu pembe şekilde lekelenme tarzında devam ediyor.Normalde ilk gün çok ağrılı geçer 2-3 saat sürer bu sefer biraz daha fazla sürdü ağrılarım.Bir sorun var mıdır normal midir her şey?

Tahlil.com Cevabı : Adet döngülerinde zaman zaman bu tür dengesizlikler olabilir. Bazı adet dönemleri her zamankinden daha ağrılı geçebilir ve genellikle de bu durum olağandır.Ancak sonraki adet dönemlerinde de bu tür şikayetleriniz olur ise, adetli iken kanda hormon tahlilleri yaptırıp beraberinde de jinekolojik muayene olmanız uygun olacaktır.