D-dimer kantitatif 520 ng/mLrnTam kan sayımı hemogramrnNEU%76.2 LYM%14.6 HCT%39.5 PCT%0.29 D-dimer kantitatif yaklaşık 2 kat yüksek.

Kan testlerim referans dışı sonuçlarırn D-dimer kantitatif 520 ng/mLrnTam kan sayımı hemogramrnNEU%76.2 LYM%14.6 HCT%39.5 PCT%0.29 D-dimer kantitatif yaklaşık 2 kat Geçmeyen baş ağrısı ve gece terlemeleri bundan mı acaba ne önerisiniz

Tahlil.com Cevabı : D dimer testi değeriniz yüksek.D dimer özellikle opandemi dönemimde covid 19 hastalarından sıklıkla istenen bir tahlildir.
D dime rcovid hastalarınd ayüksek çıkmaktadır.
Ancak d dimer yüksekliğine başka durumlar da sebep olabilmektedir.
Aşağıdaki bağlantıda d dimer testine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.
D dimer yüksekliği