Daha önce kızımın pltsi 99 çıkmıştı.10 gün sonra yapılan tahlilde 109 çıktı.sizce bir sorun var mı?

Daha önce kızımın pltsi 99 çıkmıştı.10 gün sonra yapılan tahlilde 109 çıktı.sizce bir sorun var mı

Tahlil.com Cevabı : 100 ve üstü çıkan PLT değerlerinde korkulacak bir durum yoktur. Ancak doktorunuz gerek görürse tahlillerinizi tekrarlatabilir.