Daha önce TSH hormonum 6.72 çıktığı için tiroidlerime baktırmam gerektirdiği söylenmişti. TSH hormonum 3,74 olmuş. Acaba herhangi bir tiroid rahatsızlığım var mı? Sonuçlarım iyi mi?

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizi inceledik, ST3, ST4, TSH,Anti TPO ve Anti Tg değerleriniz normal. Ancak 3,74 çıkan TSH değeriniz olası bir gebelik durumunda problem yaratabilir.Bu nedenle bu değerlere ilave olarak doktorunuz da gerek görür ise bir de tiroid ultrason muyanesi yapılması uygun olabilir.Ancak şu aşamada tedavi olmanızı gerektirecek bir durum bulunmuyor.