Kolesterol 200 MG/DL,HDL-Kolesterol 23,Trigliserit 352 ,Doktor bey bu sonuçlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit değeriniz yüksek çıkmış.Ayrıca HDL yani iyi huylu kolesterol de olması gerektiğinin aksine düşük çıkmış.Kolesterol değeri ise normal değerin üst sınırında.Diyet ve düzenli egzersiz faydalı olacaktır değerlerinizin düzlmesinde.