Deride gerginlik ve bastırınca beyazlaşma şikayetiyle 11.01.2019 tarihinde iç hastalıkları polikliniğine başvurdum. Yapılan tetkiklerde Total Ige 32,34 (Ref:0,1-100)

Deride gerginlik ve bastırınca beyazlaşma şikayetiyle 11.01.2019 tarihinde iç hastalıkları polikliniğine başvurdum. Yapılan tetkiklerde Total Ige 32,34 (Ref:0,1-100) ve Periferik Yayma sonuçları Tronbositler Yeterli, Nötrofil 68, Monosit 4, Bazofil 1, Eiznofil 5, Lenfosit 20 ve Diğer Myelosit %1 olarak belirtildi. Ertesi gün yapılan Hemogram da ise tüm değerler normal referans aralıkları içinde

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.