Diş ameliyatı oldum.Henüz baktığımda çekilen bölgede yanak ve diş eti arası çukur oluşmuş ve bu çukur siyah renkte. Yemek artığı birikiyor ve ben temizliyorum. Doktora gitmem gerekiyor mu?

Merhaba 14 gün önce sol alttaki 20lik diş ameliyatı oldum ve 5 dikiş açıldı. 6 gün sonra dikişi aldırdım. Henüz baktığımda çekilen bölgede yanak ve diş eti arası çukur oluşmuş ve bu çukur siyah renkte. Yemek artığı birikiyor ve ben temizliyorum. Doktora gitmem gerekiyor mu? Bir zaman sonra düzelir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda ameliyatınızı yapan diş doktoruna danışmanızda yarar var.

M****************** :

Reflü stresle mi oluşur veya nasıl anlarız reflü veya diğer mide rahatsızlıklarını

Cevap:

Endoskopi girişimi sonrası reflü ve mide hastalıkları hakkında bilgi sahibi olunur.Bu görüntüleme işlemini gastroenteroloji doktorları yapmaktadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.