Diz kapağımda hafif bir ağrı vardı hocam.Geçer diye umursamadım o gün ertesi gün ise ağrı şiddetlendi dizimi bükemiyorum.bükmeye çalışıncada inanılmaz bir ağrıyla karşı karşıya geliyorum

Diz kapağımda hafif bir ağrı vardı hocam.Geçer diye umursamadım o gün ertesi gün ise ağrı şiddetlendi dizimi bükemiyorum.bükmeye çalışıncada inanılmaz bir ağrıyla karşı karşıya geliyorum.ve dizimde yanma var.Hocam hangi doktora gitmeliyim ve sizin düşünceleriniz benim için çok önemli.Ciddi bişeyim olabilir mi ??ve dizimde şişme var şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için ??

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda detaylı muayene ve gerekirse radyolojik tahliller için bir ortopedi doktoruna başvurunuz.