44.gün anti hiv testi yaptırdım negatif çıktı ve 80. gün anti hiv testi yaptırdım negatif çıktı. Testim normal mi?

Doktor bey ilişkiden bel soğukluğu kaptım ve iyileştim. ilişkiden sonra 23. Gün vidas hiv duo ultra testi yaptirdim p24 antijen testi ve anti hiv 1/2 testi negatif.iliskiden sonra 44.gün anti hiv testi yaptırdım negatif çıktı ve 80. gün anti hiv testi yaptırdım negatif çıktı. Testim normal mi?

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda tekrarlatmanızı öneririz..