Doktor hanım merhabalar sorum şu. İllişkiden sonra 2 kere adet oldum ilk adetin 1 hafta gecikti test yaptım negatif çıkar çıkmaz kanama geldi ardından 3 gün sonra 2. 1 hafta sonra 3. Testi yaptık

Doktor hanım merhabalar sorum şu. İllişkiden sonra 2 kere adet oldum ilk adetin 1 hafta gecikti test yaptım negatif çıkar çıkmaz kanama geldi ardından 3 gün sonra 2. 1 hafta sonra 3. Testi yaptık gecikmeden 4. Testi ilk ilişkiden 1 ay sonra yaptım negatif 5.yi 46 gün sonra sonununcuyuda ilk ilişkiden 2 ay sonra yaptık tezler yanlış çıkamaz değilmi artık ve 2 aydır normal regl oluyorum

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....