Dokuz aylık oğluma üç ayrı yerden kan testi yaptırdım ucundede PLT si 1.de 609 2.de409 3.de 756 çıktı.ne yapmamız gerekiyo

Dokuz aylık oğluma üç ayrı yerden kan testi yaptırdım ucundede PLT si 1.de 609 2.de409 3.de 756 çıktı.ne yapmamız gerekiyor.rnYardiminiza ihtiyacimiz var

Tahlil.com Cevabı : Son tahlile göre PLT değeri yüksek çocuğunuzun.Bir çocuk hematoloji uzmanına başvurabilirsiniz.