Dün esrar ile ekstazi kullandım. Haftaya hemogram testim var sonuçlarda belli olur mu?

Tahlil.com Cevabı :

Sitemizde tahlil yorumluyoruzç Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.
Uyuşturucu kullanımına dair bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun.
Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.
Yasal otoriteler gerekli gördüklerinde adli mercilerin de istemleri doğrultusunda yaptırılan son derece duyarlı testlerle kişilerin uyuşturucu kullanıp kullanmadıklarını kolaylıkla anlayabiliyorlardır.