Dün nişanlımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık. pen*s vajinamdaydi boşalacagi zaman belimin üstüne boşaldı ve içeriden peçete alıp geldi

Merhaba efendim. Dün nişanlımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık. pen*s vajinamdaydi boşalacagi zaman belimin üstüne boşaldı ve içeriden peçete alıp geldi belimdeki meniyi silmek için sildikten sonra pen*sinide sildi tekrar pen*sini vajinama getirip tekrar surtturdu. Hamile olma olasılığı kaç acaba. Sürtünme yaşandı sadece pen*sin içeriye girmesi felan olmadı. Adetim 1 gün önce bitmişti olayda

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme veya benzeri yollarla  ilişki yaşayan bir çok genç çiftimizden bu tür sorular geliyor.
Hamile kalma endişesiyle  panik olan okurlarımız Tahlil.com'dan  bilgi istiyor.

Öncelikle şu konuyu vurgulayalım.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir. Çok düşük bir ihtimal olsa da, boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen regl tarihinde de en az 7 gün süreli  gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...