Eğer yerde hiv virüsü varsa ve ben elleyince elime gelip daha sonra iç çamaşırımın iç kısmına degince hiv bulasabilir mi vajinanin içinden?

Merhabalar tuvaletin kenarlarını sildiğim mendiller yere düşmüştü elimle kaldırıp çöpe attim hemen sonra lavabodan çıkıp iç çamaşırımı degistirdim fakat iç camasirimin iç kısmına vajinal yere elim değdi eğer yerde hiv virüsü varsa ve ben elleyince elime gelip daha sonra iç çamaşırımın iç kısmına degince hiv bulasabilir mi vajinanin içinden?

Tahlil.com Cevabı :

HIV enfeksiyonu yakalanma  korkusu psikolojinizi bozmuş.
Bu şekilde bulaş olmaz.
Günümüzde HIV paranoyası ve HIV korkusu   psikiatrik bir  sağlık problemi  olarak kabul ediliyor.
Bu tür benzer  korkuları yaşayan  ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.