EGM personeli olmaya hakkazandim heyete girdim endokolonoji akş 106 cıktı OGTT yaptılar açkarnına 67. ardindan 75 gr şeker yüklediler 1 saat sonra 173. 2 saat ise 87 cıktı. HB A1C ise 5.40

Hayırlı geceler hocam. EGM personeli olmaya hakkazandim heyete girdim endokolonoji akş 106 cıktı OGTT yaptılar açkarnına 67. ardindan 75 gr şeker yüklediler 1 saat sonra 173. 2 saat ise 87 cıktı. HB A1C ise 5.40 sizcede bu sonuç normal midir siz değerli hocalarımdan cevap bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin test sonuçları işe girmenizi tehdit eden bir tablo sergilemiyor.İçiniz rahat olsun.