en erkek arkadaşımla Prezervatif takılı iken sürtünme yolu ile ilişki yaşadım 2 ay adetimi zamanında gördüm ama bu ay gecikti acaba üstüne görmüş olabilir miyim hamile olabilir miyim ?

Ben erkek arkadaşımla Prezervatif takılı iken sürtünme yolu ile ilişki yaşadım 2 ay adetimi zamanında gördüm ama bu ay gecikti acaba üstüne görmüş olabilir miyim hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.