ENDOMETRİUM LAVAJ NUMUNESİNDEN YAPILAN AKIM SİTOMETRİ ANALİZİNDE; rn% 16,9 LENFOSİT GÖRÜLDÜ. ANALİZ LENFOSİTLER ÜZERİNDEN YAPILDI. rnDOUBLE NEGATİF HÜCRELER

ENDOMETRİUM LAVAJ NUMUNESİNDEN YAPILAN AKIM SİTOMETRİ ANALİZİNDE; rn% 16,9 LENFOSİT GÖRÜLDÜ. ANALİZ LENFOSİTLER ÜZERİNDEN YAPILDI. rnDOUBLE NEGATİF HÜCRELER; TÜM HÜCRELER İÇERİSİNDE % 0,9 T LENFOSİTLER İÇERİSİNDE % 11,3 GÖRÜLDÜ. rnLENFOSİTLERDE; NKT HÜCRELERİ % 4,1 NK İÇERİSİNDE CD3-/CD56 bright HÜCRELER % 22,7 GÖRÜLDÜ. rnCD25 ANALİZİ CD3-/CD56 bright HÜCRELER ÜZERİNDEN YAPILDI.

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a gelen yüzlerce soru arasından belirtiğimiz kurallara göre sorulan sorular editörlerimizce onaylandıktan sonra doktorlarımızca  cevaplanmaktadır.

Sorunuzu belirtilen kurallara göre sormamışsınız.
Soruyu sorma aşamasında bu konuda gereken uyarılarda bulunmamıza rağmen bu tür uyarılara dikkat etmeyen sizin gibi bir çok okurumuz var.

Aşağıdaki uyarıları dikkatle okuyup sorunuzu tekrar sorunuz.