EO% 10,6 KOLESTROL 209 TRiGRISERID 49 Referansa gore sarpma gosteren degerlerim bunlar Yorum alabilirmiyim?

EO% 10,6 KOLESTROL 209 TRiGRISERID 49 Referansa gore sarpma gosteren degerlerim bunlar Yorum alabilirmiyim Saygilar

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değerinde hafif yükseklik var ayrıca eosinofil değeriniz yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur