Erkek arkadaşım sürtünme yoluyla bacak arama ve arka bölgemin üzerine boşaldı vajinama geldi korkusuyla bigün sonra ertesi gün hapı içtim ve adetim 8 9 gün oldu gecikti hamile olur muyum korkuyorum

Merhaba erkek arkadaşım sürtünme yoluyla bacak arama ve arka bölgemin üzerine boşaldı vajinama geldi korkusuyla bigün sonra ertesi gün hapı içtim ve adetim 8 9 gün oldu gecikti hamile olur muyum korkuyorum doktora adet düzensizliği için gittim ultrasonla baktı normal göZüküyor dedi ve tarlisal verdi eğer hamile olsaydım belli olur muydu ultrasonda yardım eder mısınız kafam çok karışık

Tahlil.com Cevabı : Hamilleik tanısı için gebelik testi daha kesin bilgi verir.Ancak anlattığınız şekilde bir hamilleik olasılığı çok düşük gözüküyor.