Erkek arkadaşımla 14 sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 28 ekimde adet oldum kızlık zarım da bi sıkıntı olmadı8 kasımda idrar testi yaptım sonuç negatif

Erkek arkadaşımla 14 sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 28 ekimde adet oldum kızlık zarım da bi sıkıntı olmadı8 kasımda idrar testi yaptım sonuç negatif ama migde bulantım kasıklarımda adet olacakmisim gibi agri var ve akıntım var çok stres yaptım hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.