Erkek arkadaşımla 14/01/21de sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Üzerimizde kıyafet yoktu ve vajina bölgeme boşaldı. Hemen sonra vajinamı yıkadım. 12 saat sonra Ella hap kullandım.

Erkek arkadaşımla 14/01/21de sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Üzerimizde kıyafet yoktu ve vajina bölgeme boşaldı. Hemen sonra vajinamı yıkadım. 12 saat sonra Ella hap kullandım. Adet günümden 1 gafta öncesiydi. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapını uygun zamanda kullanmışsınız. Sürtünmeli ilişkilerde vajina içine direkt boşalma olmadığı için hamilelik olasılığı zaten çok düşüktür.Bu durumda hamile kalma ihtimalinizin olmadığını söyleyebiliiriz.