Erkek arkadaşımla adetinin son günleri de üzerimde kıyafet ve ped varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. 1 saat sonra falan tuvalette pembemsi kan geldi kizlik zarına zarar gelmiş midir?

Erkek arkadaşımla adetinin son günleri de üzerimde kıyafet ve ped varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. 1 saat sonra falan tuvalette pembemsi kan geldi kizlik zarına zarar gelmiş midir

Tahlil.com Cevabı : Evet kızlık zarınız zarar görmüş olabilir bu bölgeye bir baskı olmuş ise.Bu durumda bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız gerekebilir jesin bilgi için.