Erkek arkadaşımla birkac kez ilişkiye girdik fakat daha yeni kanamam oldu korunduk boşalmamıştı hamilelik durumu olur mu?

Erkek arkadaşımla birkac kez ilişkiye girdik fakat daha yeni kanamam oldu korunduk boşalmamıştı hamilelik durumu olur mu? / Bundan 3 hafta önce ella hapı almıştım kanama ondan midir zar yırtılması midir bizi bilgilendirir misiniz

Tahlil.com Cevabı :

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.
İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.
Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....