Erkek arkadaşımla iç çamaşırlarımız olmadan birşeyler yaşadık tam bir birleşme olmadı

 Erkek arkadaşımla iç çamaşırlarımız olmadan birşeyler yaşadık tam bir birleşme olmadı fakat vajinamın giriş kısmındaydı onun cinsel organı. vajinamın üzerinede boşalmadı.daha sonra ben yıkandım.şuan itibariyle adetim 2 gün geçikti.ve sumuksu bi akıntı var gögüslerimde çok gergin yardımcı olursanız

Tahlil.com Cevabı : Belirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi