Erkek arkadasımla ilk defa bugün ilişkiye girdik . pen*sini vajinama bir kere soktu ama boşalma olmadı .

Erkek arkadasımla ilk defa bugün ilişkiye girdik . pen*sini vajinama bir kere soktu ama boşalma olmadı . İlerleyen zamanlarda arkadan ilişki yaptık bosalmasının geldiğini anlar anlamaz çekti bende hemen yıkadım ama çok korkuyorum . Adetım bu ayın 12 sinde bitti normal olarak ayın sonunda bi daha olmam lazım ama bekleyemiyorum eczaneye doktara falanda gidemem . Bana bi yardımcı olursanız sevinirim .

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren
adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız.... http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi