Erkek arkadaşımlarkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ıkimizde de iç çamaşırı vardı ama erkek arkadaşımın zevk sıvısı camasirdan çok belli oluyordu ve biz devam ettik acaba gebelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme ve benzeri yolla gerçekleşen cinsel yakınlaşmalar sonrası hamilelik ihtimali ancak sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesi söz konusu ise bulunmaktadır.
.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.