Eşim bağımlı esrar ve met kullaniyo vücudunda aşırı derecede sivilceler oluyo ben esrardan olduğunu düşünüyorum fakat o kabul etmiyor

Eşim bağımlı esrar ve met kullaniyo vücudunda aşırı derecede sivilceler oluyo ben esrardan olduğunu düşünüyorum fakat o kabul etmiyor. roaccotani kendisi kullanmak istiyo eşim adina yazıyorum ben tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sivilceler uyuşturucu maddelerin kullanımından kaynaklanabilir.Bu durumda bir cildiye uzmanına başvurmanız ve kendisine de eşinizin madde kullandığı konusunda bilgi vermeniz ve onun önerileri dğrultusunda hareket etmeniz en doğru olanı.
Umarız eşiniz uyuşturucu madde kullanımına son verir.Tabii bunun için tedavi görmesi de gerekiyor.