Eşim kısa süre önce uyuşturucuyu bıraktı. İlaç kullanıyordu. İlacı bitince doktordan ilaç yazdırmaya gitti ve tahlil verdi. tahlilinde ^^İlaç düzeyi (Eroin Metaboliti (6-AM)) >20 ^^yazıyor aralık ise 0-10.

Merhabalar. Eşim kısa süre önce uyuşturucuyu bıraktı. İlaç kullanıyordu. İlacı bitince doktordan ilaç yazdırmaya gitti ve tahlil verdi. tahlilinde ^^İlaç düzeyi (Eroin Metaboliti (6-AM)) >20 ^^yazıyor aralık ise 0-10. Bu ne anlama geliyor? Yani kullanıyor mu hala. Bana açıkça anlatabilir misiniz rica etsem.

Tahlil.com Cevabı : Merhaba. Tahlil sonucunda CEDIA® Eroin Metaboliti (6-AM) testinin normal değerinin 0 ile 10 arası olması beklenir.Yani değer 10 ve altı olunca bu normal olarak kabul edilir.Ancak eşinizde Eroin Metaboliti (6-AM))  >20 çıkmış.Bu tahlil sonucunun 20'nin üstünde bir değer olduğunu gösteriyor ki bu sonuç vücutta eroin bulunduğunu ve kullanımını destekler.