Eşimin CA 19 9 değeri yüksek çıktı

 Eşim göğüs ve sırt ağrı nedeniyle göğüs doktoruna gittik akut bronşit teşhisiyle antıbıotık tedavisi önerdi aynı tüm ca markırlarına hormon sedim ve kan tahlillerine bakıldı ca 19 9 179 çıktı ve diğerleri normal.bir hafta sonra tekrar baktırdık ve 174 e gerilemiş öneri tşk

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 değeriniz yüksek ancak bunun yüksekliği tek başına bir kanser bulgusu olarak asla kabul edilmemelidir.CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...CA 19 9 yüksekliği http://tahlil.com/ca-19-9-kanser-antijeni-ca-19-9-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur