Evde test yaptim silik cizgi cikti 3 gun denedim silikti hep cuma gunu kan tahlili verdim ama kanda cikmadi daha cok mu erken yada yumurtlama gunumu ?

Ben 2 ekimde adet oldum ama 2 haftadir kasiklarm agriyordur ve evde test yaptim silik cizgi cikti 3 gun denedim silikti hep cuma gunu kan tahlili verdim ama kanda cikmadi daha cok mu erken yada yumurtlama gunumu ?

Tahlil.com Cevabı : Bu duurmda hamilelik mümkün değil.İdeal gebelik testi için adetinizde gecikme olmasını bekleyiniz.

E************ :

Peki niye testlerde silik cizgi cikiyor ki

Cevap:

Kanda Beta HCG testi ile gebelik hakkında çok daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.