Evde uygulanan testlerden sayısızca yaptım hep neg. ama sanırım gögüslerimde değişiklik oluyor sizce hamile miyim?

Hocam merhabalar. Mayıs 16 da sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. 8 haziranda 6 gün kadar ama normal miktarından daha az regl oldum. regli günümde de sonrasında da evde uygulanan gebelik testlerinden yaptım sonuç neg. çıktı.bir hastanenin acil servisinde kan verdim beta hcg değerim <0,100 çıktı bir hafta sonra özel bir poliknikte değer vermeden pozitif dediler. ve ilişkiden 45 gün sonra acil serviste yine verdiğim kanda değerim yine <0,100 çıktı. evde uygulanan testlerden yaptım ve sonuç yine negatif. benim aklımı karıştıran özel poliknikde neden öyle bir sonuç çıktı. İlişkide vajinama hic pen*s değmedi yalnız sperm arka tarafa bulaştı bende bezle vajinama doğru sildim. Evde uygulanan testlerden sayısızca yaptım hep neg. ama sanırım gögüslerimde değişiklik oluyor sizce hamilemiyim.

Tahlil.com Cevabı :  Kan testinizin negatif olması hamile olmadığınızı gösterir. Pozitif demekle olmaz sonucunuzu görmeniz gerekli.