Evet içe boşalma olmadı ama genital bölgenin üst tarafına oldu ondan tedirgin oldum zaten ordan sızar içeri gider diye düşünce oldu

Evet içe boşalma olmadı ama genital bölgenin üst tarafına oldu ondan tedirgin oldum zaten ordan sızar içeri gider diye düşünce oldu .2.Adetim olmadı işte sorun orda.. Adetime 9 gün kala benden leke geldi ..bu gün 4. Gün hala adet kanamam yok .. ve normalde 2. Adet dönemime daha 6 gün var ama o leke neydi anlamıyorum.Ecaneden aldığım test kesin sonuç verir mi yada kan testi mi yapılayım içim rahat

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet gördüğünüz için ilave bir gebelik testine gerek bulunmuyor.Bu durumda gebelikten söz edemeyizİçiniz rahat olsun.

D************ :

Teşekkür ederim