Adetim çok az geliyor ne yapayım?

Evliyim hamile kalmak istiyorum adetim çok düzensiz 3-4 ayda bir oluyordum ama bu ay 15 ağustosta adet oldum ve 19'nda bitti aradan 12 gün geçti yani 27 ağustosta tekrar adet oldum ama sadece peçete ye gelecek kadar 3 eylülde bitti ve tekrar 15 eylül cumartesi günü adet oldum yine aynı peçete ye gelecek kadar her sildiğim de geliyor neden olabilir acaba

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir kadın doğum doktoru tarafından detaylı bir jinekolojik muayeneden geçmeniz gerekmekte.Sizden bazı hormon tahlilleri de isteyecek ve smear gibi bazı patoloji tahlilleri de yapacaktır.