ferririn degerim devamli düşük cikiyor simdiki deger24 Daha onceki 11 di RBC 6.19 HCT 49.1 MCV79.3 MCH 26.7d

Öncelikle iyi günler ferririn degerim devamli düşük cikiyor simdiki deger24 Daha onceki 11 di RBC 6.19 HCT 49.1 MCV79.3 MCH 26.7diger degerlerim referans araliginda yorumlayabilirseniz sevinirim iyi calismalar

Tahlil.com Cevabı : Depo demirinin düşük olduğunu gösteren bir bulgu bu.Bu durumda doktorunuz gerek görür ise bir tedavi başlayabilir.