Fsh 18rnAmh 0.39rnE2 7rnDeğerlerine göre tüp bebek tutma. İhtimalinin olmadığını söylediler

Fsh 18rnAmh 0.39rnE2 7rnDeğerlerine göre tüp bebek tutma. İhtimalinin olmadığını söylediler bu değerleri normal değerlere getirmek için ne teknikler yapılmalı

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz bu yönde ileri tetkik ve tedavi planlayabilir.Bir eğitim ve araştırma hastanesine başvurmanızı öneririz.