Geçtigimiz gün sürtünme yoluyla organlar çıplakken ilişkiye girdik boşalma kesinlikle olmadı?

 Geçtigimiz gün sürtünme yoluyla organlar çıplakken ilişkiye girdik boşalma kesinlikle olmadı. zevk suyu da belirgin olarak temas etmedi vajinaya.hamile kalma olasılıgı nedir, ertesi gün hapı almalımıyız?Acil lütfen

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalması imkansız, fakat adetinde beş gün veya daha fazla bir gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırın.