Girdiğim şühpeli ilişkinin 14. gününde başka bir rahatsızlık sonucu yapılan elisa testinde antiHIV 1+2 değer 0,033 çıktı 1> REACTIVErn1< NONrnREACTIVE,rnrn28. günde yapılan aynı testte anti HIV 1+2 0,083 çıktı.

Girdiğim şühpeli ilişkinin 14. gününde başka bir rahatsızlık sonucu yapılan elisa testinde antiHIV 1+2 değer 0,033 çıktı 1> REACTIVErn1< NONrnREACTIVE,rnrn28. günde yapılan aynı testte anti HIV 1+2 0,083 çıktı. endişe edilecek bir durum var mı?rn1> REACTIVErn1< NONrnREACTIVE

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..