Göğüs ağrısıyla acile gittik troponinl değeri 0.000 çıktı ck değeri 140.5. Ckmb degeri 140 ldhdegeri 400 bu değer canımı sıktı sizce sorun varm

Merhabalar.annem 65 yaşında göğüs ağrısıyla acile gittik troponinl değeri 0.000 çıktı ck değeri 140.5. Ckmb degeri 140 ldhdegeri 400 bu değer canımı sıktı sizce sorun varmı

Tahlil.com Cevabı : Troponin değeri kalp krizi tanısında en değerli tahlildir.Bu da normal çıkmış.Problem görülmüyor