Halsizlık var cok cabuk yorulyorum beyınm de uyusmalar var dış et llerim şiş dış tası var dı temizlettım ama hala diş eti kanamalarım var

  Halsizlık var cok cabuk yorulyorum beyınm de uyusmalar var dış et llerim şiş dış tası var dı temizlettım ama hala diş eti kanamalarım var kan testi sonuçlarım:WBC    12,8    H ,MO%    3,1    L ,NE%    90,4    H ,LY%    5,2    L

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler hemogram yani kan sayımında çalışılan parametrelerden sadece bir kaçı, bunlar tek başına fazla bir fikir vermez.Hemogram yani kan sayımı testinin sağlıklı olarak değerlendirilebilmesi için kan sayımı sonucundaki tüm parametrelerin birlikte değerlendirilmesi gerekir, WBC DEĞERİNİZDEKİ YÜKSEKLİK BİR ENFEKSİYON olasılığını akla getiriyor.Hemogram ( Kan sayımı) tahlilindeki tüm parametreler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, bu konuda sorulmuş benzer soruları ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.Kan sayımı( hemogram) tahlilinde yer alan parametrelerdeki kısaltma ve değerler ne anlama geliyor?http://tahlil.com/hemogram-kan-tahlilindeki-kisaltmalarin-anlamlari