Hamileler kaç haftadan itibaren karınlarını içeri çekemez ?

Hamileler kaç haftadan itibaren karınlarını içeri çekemez ? Bilgilendirirseniz seviniriz...

Tahlil.com Cevabı : Hamilelerin karın çekip çekmemesi kendi isteğine bağlıdır.Bu tür bir hareketin yapılması hamilenin isteği, karnının büyüklüğü be kas kapasitesine göre farklı olabilir.Bunun özel bir zamanı yoktur.