Hamilelik oldugunu söylediler lakin belirsiz bir şekilde haftalık yada aylık oldugunu söylemediler

merhabalar b sen kantesti yaptırdım hamilemiyim diye çıkan sonuçta hamilelik oldugunu söylediler lakin belirsiz bir şekilde haftalık yada aylık oldugunu söylemediler lütfen cevap larsanız sevinirim çıkan sonuç: :tahlil adı -hcg koriyonik gonadotropin sonuç:293,0 şimdiden teşekkür edrim

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg değerine göre tahmini gebelik haftasını aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-gore-tahmini-gebelik-haftasi