Hasta kadın yaşı 66 hemogram testi bütün sonuçlar normal sadece mıd# mıd% gran# gran% bu 4 testin yanında nokta işareti var ve düşük yazıyor. biyokimya testinde

Hasta kadın yaşı 66 hemogram testi bütün sonuçlar normal sadece mıd# mıd% gran# gran% bu 4 testin yanında nokta işareti var ve düşük yazıyor. biyokimya testinde anormal olan sonuçlar ise; glukoz 151, alt 97, kolesterol 260, trigliserid 208, LDL kolesterol 178.

Tahlil.com Cevabı :

Kan sayımında sorun görünmüyor, ancak kan şekeri ve yağları yüksek, endokrinolojiye başvurmanızı öneririz..