Hayırlı geceler.... Adetim 20 gün gecikti 3 tane gebelik testi yaptım hepsi de negatif çıktı kanda pozitif çıkma ihtimali var midir?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir. Bu yüzden daha fazla test yaptırmanıza gerek yok. Ancak adet düzensizliği ile ilgili bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var