HBS AG NEGATIF , HBS AB 15.14 IU/L, HBC AB TOTAL POZITIF , HCV AB Negatif, COI: 0.062. şeklinde tahlil sonuçlarımı göndermiştim. herhangi bir tedaviye ger

 Değerli hocam merhaba.bir süre önce size HBS AG NEGATIF , HBS AB 15.14 IU/L, HBC AB TOTAL POZITIF , HCV AB Negatif, COI: 0.062.şeklinde tahlil sonuçlarımı göndermiştim. herhangi bir tedaviye gerek var mı? cevaplarsanız minnettar olurum. şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir tedaviye gerek yok, Hepatit B ye karşı da bağışıklığınız oluşmuş.