HDL 97 rnrnLDL 58 rnrnVDL 7,68 rnrn Kolestrol 163rnrn Triglesid 38,4079rnrn Değerleri normal midir?

Merhaba. HDL 97 rnrnLDL 58 rnrnVDL 7,68 rnrn Kolestrol 163rnrn Triglesid 38,4079rnrnDeğerleri normal midir?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.