Hepatit b testi yaptırdım. Sonuçlar ne anlama geliyor?

hepatit b testi yaptırdım. sonuçlar ne anlama geliyor. cevap verirseniz çok sevinirim. Anti HAV Igg: 0.29 negatif, hbsag 139pozitif, anti hbc ıgm 0.06 negatif, anti hbc ıgg 11 pozitif, anti hbe 0.01 pozitif, anti hbs 1.61 negatif, anti hcv 0.07 ngatif. şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : HbsAg'niz pozitif. Hepatit B virüsü ile karşılaşmışsınız. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.