SEDİMENTASYON 62 CRP(NEFELOMETRİK) 15,0 HOCAM BU TAHLİLLERİ CEVAPLARMİSİNİZ

HGB11,0 HCT34,6 Trombosit (PLT)435 PCT0,42 SEDİMENTASYON 62 CRP(NEFELOMETRİK) 15,0 HOCAM BU TAHLİLLERİ CEVAPLARMİSİNİZ BİTMEK BİLMEYEN İSHAL VE KARİN SANCİM VAR BEBEGİM VAR ALTİ AYLİK SONUÇLARIM NASİL ACABA CEVAPLARSANİZ COK SEVİNİRİM

Tahlil.com Cevabı :

Sedimantasyon testi ile birlikte CRP testinin yüksek çıktığı durumlarda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.

Her 2 testin de yüksekliği hangi durumlarda olabilir konusunda aşağıdaki bağlantılarımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz...

Ayrıca kansızlık bulgularınız da var.